.

Безплатна доставка 2018 баланс на животните играчки, подаръци / учебни ресурси / творчески детски дървени строителни блокове на детски играчки дървена настолна игра

Безплатна доставка 2018 баланс на животните играчки, подаръци / учебни ресурси / творчески детски дървени строителни блокове на детски играчки дървена настолна игра

60.80
BGN 30.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


Име : animal рамнотежа
Тежина : за 0,7 КГ
Пакување големина : 22.6 * 20.5 * 3.8 cm
Инструкции : биланс од животинско тело е морето слика тресете брод, биланс на шест видови на мали животни, живи, жива и прекрасна. Животно рамнотежа во игра со коцки, се фрли на која боја ќе се стави на соодветните боја.
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот. 3.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид. 4.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како што се . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) Пратката 1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата. 2. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. 3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем. Враќање/Поврат може да се вратат на производи за да ни во рок од 7 дена, ако сте незадоволни со нив. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба. Повратни информации 1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики. 2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство. Забелешка : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со пониска вредност. Сепак, купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ви благодариме за вашиот гледање.

Всичко за продукта

Баркод:
No
Предупреждение:
Децата да не проглатывали малки детайли играчки.
Тема:
Животни, Лодка
Материал:
Дърво
документ:
3C
Възрастова Група:
8~13 Години, 2-4 Години, 5-7 Години
Номер На Модела:
МГ2017-13,5