.

Хакове Грубо Зърно Двойна Скрепленный Полиестер Платно Пет Кучета Carrier Bag Безплатна Доставка Мода Малко Кученце Кучето Чанта

Хакове Грубо Зърно Двойна Скрепленный Полиестер Платно Пет Кучета Carrier Bag Безплатна Доставка Мода Малко Кученце Кучето Чанта

74.54
BGN 65.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Меѓународни Купувачи
Ве молиме Имајте во предвид : 1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Торба големина на :
S : L 42cm(16.5") *W 18cm(7")* H 29cm(11")
М : Л 50cm(19.5") *W 25cm(9.8")* H 35cm(13.5")
Ве молиме да земете во вниманието што се следниве :
1,ве Молиме снабдување со точна адреса и тогаш ние можеме да брод брзо и може да се примаат правилно.Ако во ред, ние не ќе се пријави за оваа причина.Ви благодариме.

Всичко за продукта

Размер:
S, M
Тип:
Куче
Стил:
Модни модели
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Подходящ Тегло:
до 4 кг
Модел:
Твърд
Применимая Порода Кучета:
Малко Куче
Тип Елемент:
Меки Странични Носители
Сезон:
Всички Сезони На Годината
търговска марка:
Борова гора
Материал:
Платно
Използването на:
Носители за съхранение
Номер На Модела:
БГ-188КК