.

VILEAD Super Smart Пет Automatic устройство 5.5 литров голям таймер автоматичен Пет Cat Dog Устройство електронен контрол на порциите

VILEAD Super Smart Пет Automatic устройство 5.5 литров голям таймер автоматичен Пет Cat Dog Устройство електронен контрол на порциите

BGN 127.98

Сума
Налично за поръчка

Како да добиете $1 бесплатен купон 1.Додадете ни до количка и вашите омилени 2.Земете екранот и да ни покаже 3.Ќе добиете $1 купон по $5
Спецификација На Производот
100% Сосема Нов. Материјал : Пластика (ABS) Боја : Црна,Бела Точка : Милениче Фидер Моќ : 3 Еез D Големина на Батеријата Дизајн : Automatic Капацитет : 5.5 литри (Сува Храна) Оброк Големина : 1-12 чаши (чаша изнесува 25 milliliter) Целата Големина : прибл. 39 x 20cm (H x Д) Количеството : 1pcs Одговараат за : Куче, Мачка Програмабилни дел контрола (од 1 чаша до 12 чаши) и хранење распоред (од 1 до 3 пати дневно). Види преку храна тапан со капацитет од 5.5 литри на сува храна. Работат најдобро со 10cm или помал дијаметар сува храна. Способни за снимање до 10-дик говорна порака да се одигра три пати за секое хранење. Придвижуван од три Д-големина на батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ). Капацитетот на батеријата е прикажан на LCD. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. Пакет Содржина : 1 x Милениче Фидер 1 x Упатство
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Тип:
Куче
търговска марка:
Вилед
Минимална Доходност:
50 г
LCD дисплей:
ДА
Източник На Захранване:
Батерия
Максимална Мощност:
100 гр
Материал:
Пластмаса
обем:
5,5 л
Напрежение:
other
Тип:
Куче
Предмет на:
Ясла За Домашни Любимци
Място на произход на стоките:
Китай
По Цял Размер:
Около 39 x 20 cm (H x D)
костюм за:
Куче, Котка
Пакет:
Кутия
Състояние:
НОВО
силата на:
3 батерии
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Черен