.

Гореща продажбите на потребителски сладък карикатура мечка потребителски душ завеса водоустойчив плат вана завеса за баня F#Y1-17

Гореща продажбите на потребителски сладък карикатура мечка потребителски душ завеса водоустойчив плат вана завеса за баня FY1-17

52.78
BGN 27.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка

Прилагодено : Да Материјал : 100% полиестер Точка : 1 * Туш Завеси;12 * куки Функција : водоотпорен, mildewproof, трајни Класификација : За Бања и хотел декорација Известување 1.Боја : Како на сликата покаже Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината > 2.Големина : Широк* Висока ( Поради рака се намали и рака контролирана шиење , може да биде 2 ~ 4cm грешка е дозволено , ве молиме да се разбере ) Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.(1inch=2.54 см) 60x72 инчен=150 Wx180 H cm; 66x72inch=165 Wx180 H cm; 60x79inch=150 WX200 H cm; 66x79inch=165 WX200 H cm; 72x72inch=180 Wx180 H cm; 72x79inch=180 Wx200 H cm;
1

Всичко за продукта

Размер:
48X72inch, 60X72inch, 60X79inch, 66X79inch
Стил:
Европа
търговска марка:
shunqian
Номер На Модела:
Много
Характеристика:
Еко-Содружественный
Модел:
Шарени
Материал:
Polyester
Размер На Листа:
Висок, Широк