.

СУМКС задна чистачка и дискове за Opel Astra G комби 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

СУМКС задна чистачка и дискове за Opel Astra G комби 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

23.95
BGN 18.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Автомобил Направи : За "Опел" Astra G Имот
Модел Година : 1998 - 2005
Задните Wiper Големина : 12"
Пакетот Вклучува : 1 * Задните Рака & 1 * Задните Сечилото
SUMKS Wiper Ножеви Понуда..
Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножеви
Заврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиони
Графит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојот
До 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на Органот
Производ Профили :
Брза Испорака :
Пакет :
Ние нудиме на животната Средина-пријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перниче
Заврши животната средина-пријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачите
Повратни информации :
Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5-ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу :
Пост 5-ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во преглед
За нас :
SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформанси-цена сооднос производи
Наплата или Замена :
Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.
Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку , ние се случува да се грижи за вас во 12 часот. Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.
Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации :
Објектот е оштетен поради превозот, но не вклучуваат оштетени пакување, кутии, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Објектот има сериозни дефекти, како што се прави бучни, оставајќи песни додека работи, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Ако немате идеја што големини вашиот лопати се или каков вид на fitment што треба, ве молиме посетете ја нашата продавница или испратете ни порака преку . Ние обезбедува wiper ножеви за различни автомобили или камиони

Всичко за продукта

Височина На Продукта:
3cm
Името На Модела:
R11L3-880
Opel Astra-Годината На Производство:
2004,2002,1998,2005,2003,1999,2001,2000
Широчина На Елемента:
2cm
Година:
2017 година
Вид На Материала:
Естествен Каучук
За Марки Автомобили / Модели:
Опел
специални характеристики:
Чисто Предното И Задното Стъкло
Тегло На Продукта:
184g
Модел На Opel:
Астра
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
Чанти
Размер:
12
Година:
1998-2005
Достъпен Модел:
За Opel Astra G Комби
Автомобили:
Опел
Точка е включена в комплекта:
Лост чистачки на задното стъкло x 1 ; Четка за чистачки x 1
Качество:
Високо качество
Произход:
Ксиамен, Китай