.

3-секционни гумени чистачки на предното стъкло за Infiniti QX56 2010 2011 2012 2013 24+19

3-секционни гумени чистачки на предното стъкло за Infiniti QX56 2010 2011 2012 2013 24+19

BGN 21.12

Сума
Налично за поръчка

Материјал : висок квалитет гума Големина : 24"+19" за Возачот Страна и Патнички Страна Com patibility : За Infiniti QX56 2010 2011 2012 2013
Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 19" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високо-јаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси. Совршена комбинација со воздух динамика за да се елиминира бучавата и да се намали отпорот Поголема видливост и подолг живот Елиминација на изложени метали спречува мраз и снег start-up

Всичко за продукта

Височина На Продукта:
60cm
Широчина На Елемента:
6cm
Името На Модела:
198465
Infiniti QX56-Годината на производство:
2013,2010,2011,2012
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
специални характеристики:
Измиване дъжд и прах
За Марки Автомобили / Модели:
Инфинити
Година:
2016 година
Модел На Infiniti:
QX56
Вид На Материала:
Естествен каучук & пластмаса
Тегло На Продукта:
0.5kg