.

Четка за чистачки за Mercedes Benz B Class B180 B200 B250 B220 B260 (-Onwards) 1set 24+19, плоски без рамки меки нож Aero Beam

Четка за чистачки за Mercedes Benz B Class B180 B200 B250 B220 B260 (-Onwards) 1set 24+19, плоски без рамки меки нож Aero Beam

34.43
BGN 27.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Одговара за : Мерцедес Бенц B Класа
Година : 2016 -> Наваму
Возачот Големина : 24" / 60СМ
Патникот Големина : 19" / 48 CM
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

Всичко за продукта

За Марки Автомобили / Модели:
Mercedes-Benz
Модел Mercedes-Benz:
В-Класа
търговска марка:
триплюс
Името На Модела:
TP202419
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Вид На Материала:
Естествен Каучук,Цинк, Сплави, Отлична Легированная Стомана Sk6
специални характеристики:
OE Fitment, всесезонни, висока производителност
Комплектът включва 2 елемента:
Страна На Водача
Състоянието На Продукта:
100% Чисто Нов
Б клас:
2016 2017 2018
Вид На Модела:
B180 B200 B250 B220 B260
Година:
2016 - та-нататък