.

Jiyang JY0606H PTZ хидравличен демпфирующий песен фотоапарат слайд специално за 501 500AH 701

Jiyang JY0606H PTZ хидравличен демпфирующий песен фотоапарат слайд специално за 501 500AH 701

318.08
BGN 165.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


5 Нови! 0606 H хидраулични PTZ, универзална Manfrotto 701,500,501,502 и други PTZ брзо ослободување плоча ,PTZ проширува, навалување / вртливата амортизацијата дури и умерени, со динамичен еквилибриум функција, со можност да биде продолжен рачка, метал, издржливи, сигурен!

Всичко за продукта

Материал:
Алуминий
Пакет:
ДА
търговска марка:
WF
Номер На Модела:
Корона JY0606H
is_customized:
Yes