.

Безплатна доставка -силния FCS II M ребра със стъклени влакна мед гребен материал за сърфиране (Tri-set)G5 FCS 2

Безплатна доставка -силния FCS II M ребра със стъклени влакна мед гребен материал за сърфиране (Tri-set)G5 FCS 2

BGN 63.20

Сума
Налично за поръчка


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2016 година најсилните FCS II М перки со fiberglass мед чешел материјал за сурфање (Tri-set) G5 FCS 2
ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Фотографија
ГОЛЕМИНА : M 112 X117 MM
ТЕЖИНА : 240 G
БЕСПЛАТНО ДО ВАС СО СВЕТОТ :
ПРЕВОЗОТ ПАКУВАЊЕ :

Всичко за продукта

търговска марка:
FCS
Приложими Хора:
Унисекс
Номер На Модела:
FCS II
Активна Почивка На Открито:
Сърф
Тип:
FCS II-G5
is_customized:
Yes
Размер:
FCS II G5
Стил:
FCS II
Воспользуйся:
дъска за сърф fin FCS II fin box
Материали:
въглеродни и стъклени влакна