.

Дамски японската Harajuku Сребърна блестяща луминесцентна Лазерна Плиссированная Студентски пола с висока талия дамски сладък корейски поли Kawaii

Дамски японската Harajuku Сребърна блестяща луминесцентна Лазерна Плиссированная Студентски пола с висока талия дамски сладък корейски поли Kawaii

BGN 23.49

Сума
Налично за поръчка

МЕРЕЊА : M Должина : 40cm /15.7 во Половината : 68cm /26.8 во Колковите : 94cm /37.0 во Должина L : 42cm /16.5 во Половината : 72cm /28.3 во Колковите : 98cm /38.6 во
Топло Prompt
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија .
Големина
1. Pls се однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
2. Големината може да се 1-3cm се разликува поради maunal мерење.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove вашите проблеми.
3. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
1. Подготовка на Време : ние треба 1-3 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот. Кина пост/e Packet(USPS)
3. Ние прифаќаме dropshipping , пакетот ние брод надвор нема информации за нас.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Всичко за продукта

Размер:
M, L
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Акрил, Полиестер, Памук
Номер На Модела:
пола 35
Украса:
Няма
Стил:
Хип-Хоп
Талия:
Империя
Силует:
Плисе
търговска марка:
CBUCYI