.

1 бр високо качество на ПУ лепкава бадминтон сцепление, тенис overgrip, скуош ракета сцепление

1 бр високо качество на ПУ лепкава бадминтон сцепление, тенис overgrip, скуош ракета сцепление

BGN 1.58

Сума
Налично за поръчка


Тенис зафат,тенис overgrip,бадминтон зафат,бадминтон overgrip
Должина 1.1 метри,широк 25мм,дебели 0.75 мм
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не EMS, ви благодариме !
превозот :
1. Предмети ќе се испрати во рок од 2-3 дена по исплата потврди. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
2.Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от(сепак пратката цената е повисока,pls контактирајте со нас за да ја прилагодите такси превозот)
3. Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.
4.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена до вашата врата.
5.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPS-от.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Политика На Враќање
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни,наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Контактирајте со НАС
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас

Всичко за продукта

търговска марка:
ЗАРСИЯ
Материал:
PU
Дебелина на:
Тънък
Затихване На Захващане:
Здрав
Номер На Модела:
Заснемане на ттенниса
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes