.

Нова Z тактически шлем рельсовый адаптер за комплект за Comtac I / II слушалки Пелтор Comtac слушалки Ops-Основната каска за C1 C2 C4

Нова Z тактически шлем рельсовый адаптер за комплект за Comtac I / II слушалки Пелтор Comtac слушалки Ops-Основната каска за C1 C2 C4

75.23
BGN 38.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Z Тактички Шлем Железнички Адаптер Сет за Comtac I/II Слушалки Peltor Comtac Слушалки Ops-Core Шлем ЗА Ц1 Ц2 C4
Карактеристики :
Слушалки Тежина : 0.2 KG
Постојат две бои : Црна и ТЕН.
И да имаат корист од високо-квалитет изгради и поседува одличен квалитет на звукот.
1 парчиња на слушалки
Она што боја ви се потребни, ве молиме дај ми порака или забелешка
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Всичко за продукта

Тип:
Каска
Номер На Модела:
тактическа слушалки каска
Обиколката На Главата:
58-60 см
Възраст:
>14 години
Сезон:
Универсален
Спорт:
Друго
Стил:
Наполовина покрити
търговска марка:
ВЪЛК ВРАГ
Приложими Хора:
Мъже
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Използването на:
Колекция на военните фенове War-game
Цвят:
Камуфлаж
Стил:
Спорт
Услуги:
OEM / ODM за клиенти