.

Регулируема Плечевая Превръзка Протектор Скоба Болки В Ставите Травма Презрамка Подпомагане Обучението На Спортно Оборудване

Регулируема Плечевая Превръзка Протектор Скоба Болки В Ставите Травма Презрамка Подпомагане Обучението На Спортно Оборудване

18.06
BGN 14.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Таа е погодна за Речиси секоја Спорт и Спортски Активности.
Погоден за Видови, Дислокација Рамо и Артритис Болка.
Корисни каде целосна поддршка и заштитни е потребно.
Идеален за Лекување и Превенција на Спортски Повреди.
Спецификации :
Материјал : Neoprene
Боја : црна
Големина на : 40*28cm
Пакет Содржина :
1 x Рамо Поддршка на Рака
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Всичко за продукта

търговска марка:
МУМИАН
Материал:
неопрен
Възраст:
Универсален
Номер На Модела:
ZH1010700
Съдържание На Опаковката:
1 X плечевая подкрепа S
Тип Елемент:
Скоби И Бандажи