.

MEGE Tactical paintball Equipment, регулируеми спортни защитни коленете, за CS Outdoor да подготвим, 2 наколенника и 2 налокотника/комплект

MEGE Tactical paintball Equipment, регулируеми спортни защитни коленете, за CS Outdoor да подготвим, 2 наколенника и 2 налокотника/комплект

39.18
BGN 27.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


.
.
ПРЕВОЗОТ
Ние Брод на производите во светот во рок од 3 работни дена (по плаќање ослободен од )
Експрес испорака
Земја
E-Пакет
E-EMS
ПРОДАВАЧОТ ПРЕВОЗОТ
Русија Express
SPSR
Кина Пост
Netherland Пост
UPS-от, Fedex, DHL, TNT
Соединетите американски Држави(САД)
Австралија(АУ)
Канада(CA)
Франција(FR)
Израел(IL)
Саудиска Арабија(СА)
Украина(UA)
7-15 работни дена
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Russion Федерација
7-15 работни дена
7-32 работни дена
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Европа
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Азија
N/A
N/A
10-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Блискиот Исток
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Африка
N/A
N/A
25-60 работни дена
Од 3-7 работни дена
Јужна Америка
N/A
N/A
25-90 работни дена
Од 3-7 работни дена
Други
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена

ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на pakage обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.

ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls ни кажете, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не сте задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе го направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.

Враќање & Размена настава
1. во рок од 7 дена од приемот.
2. Неискористени, неоштетени, во origianl пакување
3. Враќање превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!

Всичко за продукта

търговска марка:
МЕГ НАЙТ
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
Спортна Сигурност
Възраст:
Универсален
колани :
регулируема
С помощта на:
Велосипед, Ролкови
Пейнтбольная защита:
Спортни накладки
защитни подложки:
Защита на CS
тактическо облекло:
Кънки
страйкбол:
военна игра
Спорт На Открито:
Външно оборудване
Горна част:
колоездене
Колоездене:
Военна техника
Ловни съоръжения:
ловни съоръжения