.

Еърсофт Tactical Army Combat NVG PVS-7/PVS14 Night Vision Очила за Helmet Rhino Arm Mount каска, защитни аксесоари

Еърсофт Tactical Army Combat NVG PVS-7/PVS14 Night Vision Очила за Helmet Rhino Arm Mount каска, защитни аксесоари

65.60
BGN 33.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Airsoft Тактички Армијата Борба против NVG PVS-7/PVS14 ноќенпоглед Очила Шлем Носорог Рака Планината Шлем за Заштита Додатоци
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Целосен метал NVG носорог рака за прикачување PSV-7 или PSV-14 на шлем плоча.
Флип нагоре и надолу дизајн.
Прилагодливи рачката за да го промените аголот на NVG.
Компатибилен со PSV-7 или PSV-14.
G&P атарот ноќенпоглед очила (GP138 B) треба модификација за да се инсталира.
ДЕТАЛИ :
Боја - Мат црно,Војска Зелена/ПЕСОК
Тежина - 142g
Материјал - Легури на метал
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Всичко за продукта

Тип:
Каска
Възраст:
>14 години
Стил:
Преносим
търговска марка:
ВЪЛК ВРАГ
Номер На Модела:
NVG PVS-7/PVS14 нощ
Материал:
FRP
Сезон:
Универсален
Приложими Хора:
Мъже
Обиколката На Главата:
58-60 см
Спорт:
Друго
Използването на:
Колекция на военните фенове War-game