.

Мотоциклет задни челюсти спирачни накладки за POLARIS RANGER 2*4 UTV 2*4 6*6 TM XP 325 SPORTSNAN АСО 400 500 EV

Мотоциклет задни челюсти спирачни накладки за POLARIS RANGER 2*4 UTV 2*4 6*6 TM XP 325 SPORTSNAN АСО 400 500 EV

17.58
BGN 15.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов
1. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Погодни За :
ПОЛАРИС
RANGER 2*4/4*4 02-05 FR
UTV 2*4 03 FR
RANGER 6*6 04-05 FR
RANGER TM 04-06 FR
RANGER XP 05 FR
RANGER 2*4/4*4 04-06 Р
325 SPORTSMAN АЦЕ 14 R
325 SPORTSMAN АЦЕ EFI 15 R
325 SPORTSMAN АЦЕ ЕВРА 14-15 Р
325 SPORTSMAN АЦЕ HD 15 R
400 RANGER 10-14 Р
RANGER EV 10-11 Р
RANGER 500 2*4/4*4 06-07 FR
RANGER 500 4*4 EFI 06-07 FR
500 RANGER 4*4 EFI 08 Р
500 RANGER 2*4 08 Р
500 RANGER ХИДРАТИ 2*4 09 Р
500 RANGER EFI 4*4 ХО 09-11 Р
500 RANGER СЕРИЈА 10 6*6 FR
500 RANGER ЕКИПАЖОТ 11-13 Р
500 RANGER 4*4 EFI 11-13 FR
500 SPORTSMAN ТУРИНГ ХО 11-13 Р
570 RANGER ЕКИПАЖОТ 14-15 Р
570 SPORTSMAN АЦЕ 15 R
570 SPORTSMAN АЦЕ ЕВРА 15 R
RANGER 6*6 EFI 700 06-09 FR
RANGER XP 700 4*4 06/08 FR
RANGER ЕУ ЕЛЕКТРИЧНИ 10-14 Р
700 RANGER 4*4 EFI/ЛЕ FR 07
700 RANGER 4*4 EFI 09 Р
700 RANGER 6*4 EFI 08 Р
RANGER TM 06 FR
800 RANGER HD 10-11 Р
800 RANGER XP 10-12 Р
800 RANGER 6*6 10-14 Р
800 RANGER RZR EPS 4 12 R
RZR-4 800 EFI 10-14 Р
900 Г RANGER ДИЗЕЛ 11-14 Р
RANGER RZR XP 900 11 R
RANGER RZR XP 900 БЕЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ ЛЕ 11 R
900 RANGER RZR XP EFI 12 R
900 RANGER RZR XP 12 R
900 XP RANGER ОД 13 ДО 15 R
1000 RANGER ДИЗЕЛ 15 R
1000 RANGER ДИЗЕЛ ЕКИПАЖОТ 15 R
RANGER ETX 15 FR
БРУТ 13-14 Р
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Широчина На Елемента:
5.2cm
търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Дължина На Продукта:
9.6cm
Височина На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.2kg
Името На Модела:
91319112