.

За Kawasaki KLX 125 КАФЕ / CBF / CCF/CCS/CDS/CDF/CEF/CFF / CGF 2010- KLX125 D-Tracker 2010-2014 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

За Kawasaki KLX 125 КАФЕ / CBF / CCF/CCS/CDS/CDF/CEF/CFF / CGF 2010- KLX125 D-Tracker 2010-2014 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

13.60
BGN 12.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За : Kawasaki
KLX 125 CAF/CBF/CCF/CCS/ЦД-А/CDF/ЦЕФ/CFF/CGF 2010-2016 F R
KLX 125 ДАФ/DBF/DCF/DDF/DEF Д-Tracker 2010-2014 F R
KLX 150 L (KLX 150 ЕФФ) 2014-2015 F R
KLX 150 Д-Tracker (KLX 150 HGF) 2016 ГОДИНА F R
HUSQVARNA
ТЦ ТЕ 610 1992-1994
SINNIS
Apache 125 QM 125 GY-2 B(А) (Заден диск модел) 2009-2010 F R
Сечилото 125 QM 125 GY-2 B 2008-2010 F R
SUPERBYKE
RMR 125 2007-2009 С Р
GFY
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
* Надмине ОЕМ Спецификации.
* Мазна кочница "чувство".
* Безбедност rider ориентирани.
* Предност на подолг сопирање живот.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Целосно Азбест Слободни.
* Идеален за брзо велосипедисти.
* Дизајн во КИНА.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.

Всичко за продукта

Цвят:
Отпред 1 двойка, отзад 1 двойка, отпред и отзад 2 двойки
Дължина На Продукта:
9.67cm
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Името На Модела:
За EBC FA135 FA54
Височина На Продукта:
0.74cm
Широчина На Елемента:
4.27cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
търговска марка:
GFYSHIP
Тегло На Продукта:
0.35kg
Вид На Материала:
висококачествени метални сплави и месинг
Диаметъра На Продукта:
9.67cm
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Позиция:
отпред и отзад
OEM код:
GFY-FA135 + FA54
Името На Модела:
Комплект спирачни накладки за мотоциклети
Брой:
2 чифта
Независимо дали това е на едро:
Да, моля, свържете се с мен, ако това е необходимо
Модел:
За Kawasaki KLX 125 КАФЕ / CBF / CCF/CCS / CDS/CDF/CEF/CFF / CGF 2010-2016
модел 01:
KLX 125 ДАФ/DBF/DCF/ДДФ / DEF D-Tracker 2010-2014
модел 02:
KLX 150 L (KLX 150 ЕФР) 2014-2015 KLX 150 D-Тракер (KLX 150 HGF) 2016
преден размер:
ФА135 96.7*42.7*7.4 мм 77*42.2*7.4 мм
Заден Размер:
FA54 39.5*45*7.5 мм