.

Мотоциклет предни челюсти спирачни накладки за YAMAHA TDR125 93-03 XV125 97-00 XVS125 00-03 SR125 97-03 TZR150R CP250 05-08 XV250 95-00

Мотоциклет предни челюсти спирачни накладки за YAMAHA TDR125 93-03 XV125 97-00 XVS125 00-03 SR125 97-03 TZR150R CP250 05-08 XV250 95-00

17.58
BGN 15.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов
1. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Позиција : Пред (Погледнете накладките апликацијата подолу)
Погодни За :
ЈАМАХА
TDR 125 93-03 F
125 XV 97-00 F
XVS 125 00-03 F
СР 125 97-03 F
TZR 150 Р 00 С
CP 250 05-08 F
XV 250 95-00 F
XVS 250 01-04 F
YP 250 98-03 F
XJR 400 95-99 F
YP 400 НЕ ABS 05-13 F
YP 400 ABS 07-13 F
XP 500 04-07 F
FZ6 1 B3/1 B3 D 04-07 F
FZ6 НС ABS/2 F 05-06
FZ6 5 VX/5 VXL 04-07 F
FZ6-FAZER ABS ПОЛОВИНА ОБТЕКАТЕЛ 06-07 F
XJ 600 98-03 F
XJ6-F 10-15 F
XJ6-N 09-15 F
XJ6-S 09-15 F
XJ6 СП 13 С
МТ-03 06-12 F
XV 1100 С 99
XVS 1100 VIRAGO 99-04 F
XVS 1100 DRAGSTAR 00-07 F
XVS 1100 НА DRAGSTAR КЛАСИЧЕН 07-13 F
XVS 1300 НА ПОЛНОЌ ЅВЕЗДА F
XVS 1300 ACFD ПОЛНОЌ ЅВЕЗДА HANDLEBAR 14-15 F
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Името На Модела:
9111617
Дължина На Продукта:
7.4cm
Широчина На Елемента:
3.3cm
Височина На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.2kg