.

Мотоциклет на накладките на предните джанти за Kawasaki ER-5 ER 500 C1-C5 P мотоциклет части FA229 2001-2007

Мотоциклет на накладките на предните джанти за Kawasaki ER-5 ER 500 C1-C5 P мотоциклет части FA229 2001-2007

14.21
BGN 12.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Искрени честитки до сите купувачи : ве Молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Материјал : Метал & Месинг легури Објект Големина : A. 133.5 x 36.8 x 8.4 mm, Б. 109.6 x 44.4 x 8.5 mm
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : метал & месинг легури
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Предната
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Примена : За Suzuki За Kawasaki GSF 250 V Разбојник (95-00) ER-5 ER 500 Ц1-C5 P (01-07) KLR 650 Ц1-C10 (95-04) В.Н.Е 800 Drifter (99-06) В.Н.Е 800 Вулкан Класичен (99-06) В.Н.Е 900 Вулкан Класичен (06-14) В.Н.Е 900 Вулкан Обичај (07-14) В.Н.Е 1500 Drifter (99-05) В.Н.Е 1500 Вулкан Класичен (96-08)
Ова е крупен карактеристики за накладките .
ТУКА СЕ И ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ЗАИНТЕРЕСИРАНИ !!!!
Повеќе одлични производи, ве молиме посетете ја нашата продавница :
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Всичко за продукта

специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Широчина На Елемента:
3.68cm
Височина На Продукта:
0.84cm
търговска марка:
AHL
Дължина На Продукта:
13.35cm
Името На Модела:
ER5 ER500 ER 5 ER 500 преден спирачен диск
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.2kg
Вид На Материала:
сплави на метали, месинг
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай
is_customized:
Yes
Позиция:
ФАСАДА
OEM код:
AHL-FA229
Брой:
1 чифт
Състояние:
НОВО
подходящ:
ER-5 ER 500 C1-C5 P накладките
Размер 1:
133.5 x 36.8 x 8.4 мм
Размер 2:
109.6 x 44.4 x 8.5 мм