.

22 мм 7/8 CNC кратък трик на лоста на съединителя в събирането за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSXR1000 GSF250 GSF600 GSF650 GSF1200 GSF1250 SV650

22 мм 7/8 CNC кратък трик на лоста на съединителя в събирането за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSXR1000 GSF250 GSF600 GSF650 GSF1200 GSF1250 SV650

40.78
BGN 37.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Во Боја : Како На Сликата Прикажани
Количина : 1x Кратко Трик Спојки Рачката
CNC Изработени од Високо Квалитетни Алуминиумски
Елоксирани Површина По Завршувањето
Многу Кратко Спојки Показател За Трик, треба Само 1 или 2 Прста да се Одржи
Забелешка : Тоа Не Може Да Се Вклопи Хидраулични Спојки Мотоцикл
Fitment :
Универзална Вклопат за Повеќето Мотори со кабелски спојки
(Следниве не се покажуваат сите модели)
Fitment 2 : (Streetbikes)
За Suzuki TL1000 R 1998-2003
За Suzuki SV1000/S 2003-2010
За Suzuki DL1000/V-Strom 2002-2016
За Suzuki GSX650 F 2008-2015
За Suzuki GSF650/S Разбојник 2007-2015
За Suzuki GSF1200/S Разбојник 2001-2006
За Suzuki GSF1250/S Разбојник 2007-2015
За Suzuki GSX1250 F/SA/ABS 2010-2016
За Suzuki GSX1400 2001-2007
За Suzuki GSX1300 R Hayabusa 1999-2007
За Suzuki GSX-R1000 2005-2006
За Suzuki GSX-R600 2006-2010
За Suzuki GSX-R750 2006-2010
За Suzuki GSX-R600 1997-2003
За Suzuki GSX-R750 1996-2003
За Suzuki GSX-R1000 2001-2004
За Suzuki TL1000 S 1997-2001
За Suzuki GSR600 2006-2011
За Suzuki SFV650 Gladius 2009-2015
За Suzuki GW250 2013-2015
За Suzuki GSR750/GSR-S750 2011-2016
За Suzuki DL650/V-Strom 2011-2012
За Suzuki GSX-R600 2004-2005
За Suzuki GSX-R750 2004-2005
За Suzuki RGV250 Гама 1988-1998
За Suzuki SV650/S/N 1999-2010
За Suzuki DL650/V-Strom 2004-2010
За Suzuki RF600 R 1993-1997
За Suzuki GSX600 F/750 F Катана 1998-2006
За Suzuki GSF600 F 1989-1997
За Suzuki GSX-R750 1989-1991
За Suzuki GSX-R750 W 1992-1995
За Suzuki GSF650 Разбојник 2005-2006
За Suzuki GSF250 Разбојник Сите Години
За Suzuki GSF600 Разбојник 1995-1999
За Suzuki GSF600 S Разбојник 1996-2003
За Suzuki GS500 1989-2008
За Suzuki GS500 E 1994-1998
За Suzuki GS500 F 2004-2009
За Suzuki GSX-R1000 2009-2016
За Suzuki GSX-R600 2011-2016
За Suzuki GSX-R750 2011-2016
За Suzuki GSX-S1000/F/ABS 2015-2016

Всичко за продукта

Цвят:
Зелено, Златно, Червено, Синьо, Черно, Титан
Тегло На Продукта:
0.3kg
специални характеристики:
GSF 250 600 650 1200 1250
търговска марка:
H2CNC
Широчина На Елемента:
10inch
Името На Модела:
GSXR 600 750 1000 GSX-R
Вид На Материала:
Алуминий
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Височина На Продукта:
10inch
Дължина На Продукта:
10inch
Диаметъра На Продукта:
10inch