.

260 мм предни вълнообразни спирачния диск на Ротора за Husqvarna TC125 TE125 FC250 FE250 TE250 TE300 FC350 FE350 FC450 FE450 FE501 байк

260 мм предни вълнообразни спирачния диск на Ротора за Husqvarna TC125 TE125 FC250 FE250 TE250 TE300 FC350 FE350 FC450 FE450 FE501 байк

62.38
BGN 56.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов
Outter Дијаметар : 260 mm.
ФУНКЦИЈА :
1. Soild брановидна пред дизајни, Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување повеќе
ефикасна областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема топлина дисипација да
спречување на диск и подлога над-греење.
2. Имаме слободна завртки да одговара за овој диск.
3. Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш,
овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O. E опрема.
Одговара :
TC125(2 T) 14-15
TE125(2 T) 14-15
FC250(4 T) 14-15
FE250(4 T) 14-15
TE250(2 T) 14-15
TE300(2 T) 14-15
FC350(4 T) 14-15
FE350(4 T) 14-15
FC450(4 T) 14-15
FE450(4 T) 14-15
FE501(4 T) 14-15
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Името На Модела:
HUKFBD-01
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Дължина На Продукта:
26cm
Широчина На Елемента:
26cm
Височина На Продукта:
0.3cm
Тегло На Продукта:
0.63kg
Диаметъра На Продукта:
26cm
Вид На Материала:
Стомана