.

CNC спирачния лост централен цилиндър + кабел съединител костур за Honda CBR250R CB300F CBR300R CB400 CBR400 CB500 мотоциклет 7/8 22 мм

CNC спирачния лост централен цилиндър + кабел съединител костур за Honda CBR250R CB300F CBR300R CB400 CBR400 CB500 мотоциклет 7/8 22 мм

100.78
BGN 91.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов.
Цената за поставување (кочница лост со master цилиндар и кабелски спојки костур).
Стандардната боја : црвена како слика(имаме црвено/сино/gold/зелена/црна боја во парк , само да не контактирате за ако имате потреба друга боја).
Материјал : 6061-T6 алуминиум.
CNC машински и тешко anodised за држела и резервоарот капа, кочница лост со хидрауличен притисок прекинувач, спојки костур со safty костур , со огледало планината.
Тоа е долго време рачката на 6 позиција прилагодливи дизајн ,дозволете 4 прсти за да се контролира.
Види мерење како слика.
Костур менгеме дијаметар : 22 MM.
Без Инсталација Настава.
Погодни за :
125-500 CC мотоцикли со 22 MM крај handlebars.
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Цвят:
Злато, Червен, Син, Зелен, Черен
търговска марка:
CAKEN
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Името На Модела:
371027
Дължина На Продукта:
27cm
Широчина На Елемента:
15cm
Височина На Продукта:
9cm
Тегло На Продукта:
0.75kg
Вид На Материала:
Алуминий