.

Подобряване !!!Безплатна доставка на реактивна печат легла 4шт комплект постелки пухени набор от кралицата на поп размер чаршаф, определени

Подобряване !!!Безплатна доставка на реактивна печат легла 4шт комплект постелки пухени набор от кралицата на поп размер чаршаф, определени

123.22
BGN 31.00 -75 %

Сума
Налично за поръчка


Twin Size : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче Рамен лист+ 1 парче перница случај.
Двоен/Кралицата/Кралот : 4 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче Рамен лист+ 2 парче навлаки.
(Оваа група не вклучува утешителот)
Близнаци големина : прекривки покрива 150*200cm*1
чаршаф 160*230cm*1
перница шарлатан 48*74*1
Полна големина : прекривки покрива 150*200cm*1
чаршаф 200*230cm*1
перница шамс 48*74cm*2
Кралицата големина : прекривки покрие 200*230cm*1
чаршаф 230*230cm*1
перница шамс 48*74cm*2
Имајте на ум, Вистински боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувања
Миење :
машина перат - Без хемиско чистење - Користете благ сапун - хлор - Кул железо ако е потребно.
Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.
Пакет :
еден сет во едноставни Поли Торба
48#
49#
50#
51#
52#
53#
54#
55#
56#
57#
Сет Вклучува :
58#
59#
60#
Промоција !!! Висок квалитет bedclothes постелнина кревет linen4pcs Постелнина Поставите прекривки наместен кревет сет
САД$ 33.50 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОЧКА Печати 100% Египетски Памук Прекривки Покрие Кревет Поставен Ватенка Покрие 4 PC Постелнина поставите ОПРЕМЕНИ ЛИСТ
САД$ 48.88 /парче
Промоција на ПОСТЕЛНИНАТА SET1200 TC ПРЕКРИВКИ КАПАК,ВКЛУЧУВАЈЌИ ПЕРНИЦА ШАМС И ЕДЕН РАМЕН ЛИСТ
САД$ 28.99 /парче
3d маслото парче сет сомот сет постелнина
САД$ 66.00 /парче
Промоција !!!Бесплатен Превозот Реактивен Печатење ПОСТЕЛНИНА 4pcs Постелнина Поставите прекривки покрие поставите кралицата цар големина ВАТЕНКА ПОКРИЕ ПОСТАВИТЕ 2213
САД$ 88.00 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОЧКА Печати Прекривки Покрие Кревет Поставен Ватенка Покрие 4 PC Постелнина поставите ОПРЕМЕНИ ЛИСТ
САД$ 66.88 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100% Египетски Памук Прекривки Покрие Кревет Поставен Ватенка Покрие Постелнина поставите утешителот маска
САД$ 122.88 /парче
Промоција 3 D испечатени 4pc памук, постелнина поставите 3d уникатен Прекривки Покрие ПОСТАВИТЕ bedlinen bedclothes ВАТЕНКА ПОКРИЕ КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА
САД$ 99.80 /set

Всичко за продукта

Размер:
Full, Queen, Twin
Попълване на:
Няма
Техника:
Тъкани
Материал:
Кърпа От Микрофибър
клас:
Качество
Стил:
Обикновена
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Модел:
Пишеща машина
Брой:
4 бр.
Воспользуйся:
Начало
is_customized:
Yes
Тип:
Набор От Пододеяльников(Без Одеала)