.

Бохемски стил декоративен килим / разтегателен кърпа / пасторальный стил двойна плетени тъкани приплъзване дебел памучен плат занаят безплатна доставка

Бохемски стил декоративен килим / разтегателен кърпа / пасторальный стил двойна плетени тъкани приплъзване дебел памучен плат занаят безплатна доставка

78.22
BGN 74.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Бохемски љубовни чувства на двострано тема ќебе стилот на Бохемија, преку ликвидација гранки, таинствена, тотем, мистериозен антички графити. Жолта е непобедлива плима, црвено е сонцето во повеќе љубовни чувства, колокација дава нов визуелен ефект, Направи оваа гарнитура крпа, својата текстура е многу детални. Ананас линии и различни игла да се меша неверојатна око. Смелите и светли плетење шема, се приклучува на Бохемија стил, е исто така еден вид на екстремно иновативни пробив Памук ќебе, квалитетот на материјалот е тивка, одлична изработка, многу дебел, три димензии, факултативна колокација, не троседот крпа, ќебе, tablecloth, многу пријатни и на окото и на умот. ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Материјал на Памук + полиестер мешавина влакна, Памук преку плазма обработка, hale и срдечна, миење на меките. ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ На chromatism Онлајн шопинг е chromatism проблеми, тоа е неизбежно, ние се обидуваме да го направите вашиот најдобар, но не може да гарантира нема боја на сите ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Шефот на Оваа тема ќебе, тоа е многу стар ткаење машина, на излез од секоја секој ден е на многу ниско, тешко е да се избегне има скок линија, конец, несовршена фактори како што се врти, ќе примените стоките ќе бидат отсечени од себеси, не влијае на користењето! ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Сите за чистење Во топла вода се мијат, сува чиста, машина перат, машина за миење, ве молиме изберете мека датотека! ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Вкусот на Троседот крпа за дебели тешко да се суши во процесот на плетење и боење предиво лесно да се произведе чуден мирис, може да се чисти
превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
5.Ако имате омилен начин на транспорт, или имате прашања, клиенти од целиот свет pls контактирајте ме во процесот на купување.
повратни информации 1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам. 3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Всичко за продукта

Размер:
130x180cm, 180x230cm, 230x250cm
търговска марка:
Вълнови Риск
Техника:
Вязаный
Воспользуйся:
Пикник, Преместване, Воиска, Болница, Дом, Хотел, Самолет
Модел:
Боядисана Прежда
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
Форма:
правоъгълник
клас:
клас а
Вид На Модела:
Геометрична
Стил:
Европа
Тип:
Нитяное Одеало/Кърпа Одеяло
Материал:
Полиестер / Памук
Характеристика:
Анти-Пилинг, Преносим, Носене
Възрастова Група:
Възрастни
Тегло:
depend on size
Номер На Модела:
Богемское двустранно одеяло
Сезон:
Пролет / Есен
Стил Пране:
ВСИЧКИ
Текстура на материала:
Памук
Цвят:
Богемские любовни чувства на двустранния нитяного одеяла
Стил:
Бохеми
Измиване:
Химическо чистене, машинно пране,
Цвят:
Цвят
Форма:
Правоъгълник
Край:
Цветен копринен край
Характеристика:
Двустранен дизайн
Текстура:
Линия на ананас
Воспользуйся:
Украса