.

Любовта калъфка за възглавница, творчески сватбен подарък сладък картун котка любовник двойка да се откажат калъфка калъфка

Любовта калъфка за възглавница, творчески сватбен подарък сладък картун котка любовник двойка да се откажат калъфка калъфка

BGN 18.88

Сума
Налично за поръчка

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници покрие [Перница Спецификација] Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 18in×18in) [Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење на задната страна е чиста коноп боја [Патент Локација] Невидливи патент на долната страна на Перница покрие [Грижа Настава] Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно [клучни Зборови] Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници ги Красат ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 2-3cm отстапување постои. 2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Производи Детали

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Брой Платове:
80
брой нишки:
≥600TC
Воспользуйся:
Къща, Хотел
Модел:
Пишеща машина
Тип:
Декоративни Калъфки За Възглавници
клас:
клас а
Стил:
Обикновена
Характеристика:
Нетоксичен, Екологичен
Номер На Модела:
A
Техника:
Ръчна изработка
Материал:
Памучен Бельо Смес
Дължина:
For Single Pillow