.

LINKWELL 18 x18 Синият паун павлинье перо луксозен Начало Декор чул калъфка на седалката на дивана, хвърля седалките калъфки за възглавници

LINKWELL 18 x18 Синият паун павлинье перо луксозен Начало Декор чул калъфка на седалката на дивана, хвърля седалките калъфки за възглавници

25.58
BGN 16.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


LINKWELL 18"x18" Сини Паун Peafowl Пердув Луксузен Дом Оркестарот Burlap Перница Случај Седишта Троседот Фрла Перница Покрие Pillowcase
Име на производ : Перница Покрие CC410 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Тежина : 170g Материјал : Дебел Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.
- Забелешки : 1. Сите перница опфаќа се рачно изработени, па така не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По Продажбата На
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Вид На Модела:
С щампи
търговска марка:
ЛИНКВЕЛЛ
Стил:
Обикновена
Техника:
Ръчна изработка
Материал:
Лен / Памук
Воспользуйся:
Седалка Декоративно За Лек Автомобил
Модел:
Пишеща машина
Форма:
Площ
Номер На Модела:
CC410
Размер в инчове:
18*18
Размер в СМ.:
45*45см
Характеристика:
птица
Модел:
Паун
Дизайн:
Паун
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Използването на:
дневна
Използването на-1:
Спалня
Използването на-2:
Кола
Попълване на:
без