.

Мода от най-високо качество памук бельо Средиземно море риба мивка автомобил декоративен хвърли калъфка калъфка разтегателен начало декор

Мода от най-високо качество памук бельо Средиземно море риба мивка автомобил декоративен хвърли калъфка калъфка разтегателен начало декор

7.20
BGN 6.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Тенок Лен&Памук
(1)Големина Приближно : 43cm * 43cm (17 инчен * 17 инчи) Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без вметнување
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!! Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
1. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакетот и објектот внимателно.
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Стол, На Мястото, Автомобили, Декоративни
Стил:
Обикновена
Техника:
Тъкани
търговска марка:
KYYZROZZZ
Модел:
Пишеща машина
Форма:
Площ
Номер На Модела:
45cmX45cm(18X18)
Материал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Домашни любимци
Размер:
45cmX45cm(18X18)
Технологии:
Вязаный
Воспользуйся:
Място, На Стол, На Пода, На Йога, На Крак, На Открито, Спално Бельо, Място, Любимец На Лед Коледа Тампон
Модел:
Пишеща машина
Форма:
Кръг
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Тип:
Капак На Барабан / Капачка Възглавници Възглавници / Капачка Възглавници За Сядане