.

PANFELOU desgin super Environmental quality purple solid color cloth for livingroom house picnic table

PANFELOU desgin super Environmental quality purple solid color cloth for livingroom house picnic table

31.84
BGN 16.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Среќен денот на вљубените!
Добредојде! Ве молиме имајте во предвид : 1.ова е табела ние, исто така, имаат перница покрие 2.Материјали и процеси : задебелување имитација памук, лен ткаенини, добар квалитет, увезени печатење машини, 140x250cm isabout 190 грама во тежина, добар квалитет 3. Сите маса крпа се рачно изработени, па можеби таму ќе биде ± 1-2cm отстапување постои. 4. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 5. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење 6. НАШИОТ сите производи може да биде превозот, превозот само испратите поштенски пакети, за други курир, курир треба да се обрне себе.

Всичко за продукта

Спецификация:
60*60cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*160cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 100x140, 140x250
Стил:
Европа
Воспользуйся:
Сватба На Открито, Парти, Банкет, Къща
Номер На Модела:
001
Материал:
Полиестер / Памук
търговска марка:
ПАНФЕЛОУ
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Техника:
С щампи
Характеристика:
Високо качество
Стил:
Европейски стил
Материал:
Екологичен Памук
Качество:
Супер
срок на доставка:
3 дни