.

Средиземноморски син абстрактен модел 1123 Table decor престижна супени подложки Western Placemat двупластова дебела бельо покривка pad

Средиземноморски син абстрактен модел 1123 Table decor престижна супени подложки Western Placemat двупластова дебела бельо покривка pad

15.98
BGN 11.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


[Име] Пастирски Свежи Зелени Растенија Лист Печати Табела Покрие [Материјал] Дебел Памук, Лен помеша [Size] 28*44cm / Прилагодите
Совети :
1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.
2. Тоа може да биде рака-мијат и во машина-изми
3. Тоа може да се пеглаат.

Всичко за продукта

Спецификация:
28x44cm
търговска марка:
FUNHOM
Воспользуйся:
Сватба На Открито, Хотел, Банкет, Парти,Къща
Размер:
28x44cm/ Customize
Номер На Модела:
Начало Декор
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Средиземно море
Техника:
Ръчна изработка
Материал:
Бельо
Характеристика:
Начало Декор