.

Бельо Покривка Nordic Fruit Pattern Print Благородна Покривка На Капака На Масата

Бельо Покривка Nordic Fruit Pattern Print Благородна Покривка На Капака На Масата

12.00
BGN 10.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Информации за производот
Материјал : Полиестер / памук
Пакување : пп торба
Количина : 1 Buc
Прифати клиент направени ,ако треба други големина ве молиме контактирајте со нас ! доколку сакате да печатите со ваша слика , слика , шаблон , ве молиме контактирајте со нас ! ви благодариме .
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот
ние имаме многу transportations. Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз производ на вашите раце
Враќање Политика
ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации
бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Всичко за продукта

Спецификация:
60*60cm, 90*90cm, 100x140cm, 140x140cm, 140x160cm, 140x180cm, 140x200cm
Стил:
Европа
Номер На Модела:
001
Материал:
Полиестер / Памук
Воспользуйся:
Етаж,Кетъринг, Парти, Банкет,Къща
Вид На Модела:
Растение
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Размер:
many size
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Вязаный
търговска марка:
DXLYMYU
Характеристика:
здрав