.

2017 нов лесен модерен противоскользящий разтегателен капак черна клонка памук, мека мебел възглавница за дома четири памучен плат мека мебел възглавница

2017 нов лесен модерен противоскользящий разтегателен капак черна клонка памук, мека мебел възглавница за дома четири памучен плат мека мебел възглавница

BGN 23.98

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме Забелешка : Ако не марк перници, цената е за перница опфаќа само !
1 Сите pillowcases/табела тркач во нашата продавница може да се прилагоди, вие би можеле да додадете или change image (смени слика, цитат, боја на неа, ако сакате. 2. Модел : 2,Моделот : Печатени со посебен дизајн, случајот се сигурни да додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Вашата перница во овој случај, исто така, ќе изгледа одлично на салон, па дури и во автомобил.Печатење само на едната страна, ако сакате двете страни на, ве молиме слободно да ни e-mail, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака за нас.Само обезбеди најдобра услуга за вас. 3.Вистинската боја може да биде мала различни поради бојата разлика од набљудувачите. 4.Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
Превозот, Плаќање, Купувачот Гаранција и Политика на Враќање
Превозот стандардниот превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
Плаќање Нормално, ние само го прифати Т/T, Western Union и Зачувам. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T/T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се плати со користење на други методи за плаќање, како што се : со Кредитна картичка.
Купувачот Гаранција Ние ве уверам дека ние сме искрени и супер сигурен продавачот, било какви проблеми може да бидат решени во satisfing начин за вас и да било загуба нема да биде доведена до вас колку што ќе љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ги вашите куповна е во неволја, пред да замине било лошо повратни информации, вклучувајќи неутрални и негативни повратни информации и да остават 3 ѕвезди или помалку ѕвезди мене, на 4 критериуми.
Политика на враќање ве Молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со вашиот купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.

Всичко за продукта

Спецификация:
45x45cm pillowcase, 45x45cm pillowcase, 70*70cm, 70x180cm, 90*150cm, 90*90cm, 90*180cm, 90*210cm, 70*210cm, 70*150cm, 90*240cm, 110x110cm, 110x160cm, 110x180cm, 110x210cm
търговска марка:
Вееми
Материал:
Полиестер / Памук
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Японски Стил
Вид На Модела:
Растение
Производство:
Комбиниран Комплект
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Размер:
Multisize
Номер На Модела:
VSC06013
Модел:
клонка
Стил:
Евро
Добър:
мека мебел възглавница
цена на доставка :
Безплатно
оригинал:
Китай
Цвят:
Черен