.

Нов пристигане летни дамски пижами шорти костюм Дамски пижами и комплекти от памук райета сън Tshrits Звезда печат Lounge шорти

Нов пристигане летни дамски пижами шорти костюм Дамски пижами и комплекти от памук райета сън Tshrits Звезда печат Lounge шорти

33.58
BGN 28.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Доаѓањето на Летото Жените Пижами Шорцеви Одговараат на Жените Pajama Поставува Памук Шарени Спиење Блузи Tshrits Ѕвезда Печати Дневна Шорцеви
Материјал : Памук+Spandex
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : M,L,XL,XXL
Забелешка : Азија големина обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина,сите големината на табелата се базираат на Азија луѓе. ние не прифаќаме никакви Негативни и Неутрални Повратни информации само затоа што големината прашање.
1.Оваа Продавница Сериозна и Искрена Купувачот Само,100% Задоволство Гаранција
2. Ако е можно,ве молиме, изберете ја ЈЕНИ Канал.
3. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
4. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација на превозот и испорака полнење попуст.
5. Ако брод од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail, ве молиме бидете трпеливи да се чека пакетот.Ако ви треба под итно,ве молиме изберете
Комерцијални изразат компанија и да ги плати превозот надомест.
Плаќање Политика :
1. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, Како што се Western Union и Т/Т; Moneybookers
2. Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
3.Како и за голема цел,bettter попуст ќе направам! 100% TT!
Превозот :
1. Ние брод на објекти со Стојат Регистрирани Воздух Mail. CPAM,хонг конг ПОСТ,Сингапур ПОСТ
2. Ние Обезбедуваме Услуга Dropshipping
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-45 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачите обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање :
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот.
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство е нашата крајна цел.
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Пижами
Дължина:
Knee Length
Дължина ръкав(см):
Кратък
Яка:
Кръгла Врата
Вид На Модела:
Шарени
Материал:
Ликра, Памук
Номер На Модела:
28076
Състав На Материала:
Памук
Сезон:
Пролет
Пижамные Комплекти:
пижами Дамски
Пижами:
Дамски пижами
дамски пижами летни:
комплекти, пижами
Облекло за сън:
пижами за жени
спортен костюм за жените:
двойката пижамных комплекти
пижами Дамски летни:
Сън И Всекидневна
Място на произход на стоките:
Град Шанту, Гуангдонг