.

Голям размер дамски нощници с къс ръкав, дълги копринени пижами рокля ежедневни летни пижами нощница дамска нощница Q956

Голям размер дамски нощници с къс ръкав, дълги копринени пижами рокля ежедневни летни пижами нощница дамска нощница Q956

24.19
BGN 12.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Голема големина жените nightgowns кратки ракави долго свила sleepwear фустан лето секојдневен sleepshirts nightgown женски nightdress Q956
1cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина должина укажуваат на тоа висина биста сугерираат тежина слободни / 155-172 / 45-75kg
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка на Време : Околу 1-3 дневна 3. Превозот Време : 15-26 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купите Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Нощници
Номер На Модела:
Нощница
Материал:
Ацетат, Вискоза, Полиестер
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Кръгла Врата
Сезон:
Лято
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Състав На Материала:
Коприна, Полиестер
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Украса:
Няма
търговска марка:
Fdfklak
Цвят:
розово-червено, черно, тъмно лилаво, светло розово, арбузно-червено, лилаво
Размер:
Безплатно