.

Муслиновые памперси 10 бр. бебешки пелени новородени памучни пелени за многократна употреба многократна употреба марлевая плат на пелени 50*70 см

Муслиновые памперси 10 бр. бебешки пелени новородени памучни пелени за многократна употреба многократна употреба марлевая плат на пелени 50*70 см

30.72
BGN 28.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка

На пелена не само за бебето пелена. Да ги користите како старечки маска, шетач се покријат, се игра ќебе, менување на подлога маска, burp крпа.

Всичко за продукта

Размер:
baby
Тип Елемент:
Памперси
Възрастова Група:
0-3 месеца, 4-6 месеца,7-9 месеца, 10-12 месеца
Класификация:
Хартия За Памперси
Подходящ тегло:
3-15 кг
Материал:
Памук
Номер На Модела:
Друго
Пол:
Унисекс
търговска марка:
ЧУДО-ДЕТЕ
Брой:
10 броя
Материал:
100% Плат памук
Размер:
50*70 см
Име:
Муселин бебе памук, пелени
Препоръчителна Възраст:
Дете
Име на продукта:
детска пелена
Брой:
а013