.

10шт м3 единични скоби обтегач тел въжето клип 3 мм, от неръждаема стомана 304

10шт м3 единични скоби обтегач тел въжето клип 3 мм, от неръждаема стомана 304

4.78
BGN 4.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


10 PCS М3 еден Стеги Тока Челичното Јаже Клип 3 ММ не ' рѓосувачки Челик 304
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Използването на:
Скоба За Тръби
Структура:
Кръвоспиране За Тръби
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
M3
Материал:
неръждаема стомана