.

50шт 5/6/7/8 / 9мм пружинен скоба топливопровод маркуч водопроводна тръба въздух тръба скоби задържане детайл

50шт 5/6/7/8 / 9мм пружинен скоба топливопровод маркуч водопроводна тръба въздух тръба скоби задържане детайл

3.82
BGN 3.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево, итн Овие пролет клипови се направени од високо квалитетна 65 Mn пролет челик, и одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево Количина : 50 Компјутери / Set Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!! Пакетот вклучува : 50 Pcs Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener

Всичко за продукта

Размер:
mix
Материал:
неръждаема стомана
Направи си Сам пособия:
Водопровод
Използването на:
Скоба За Тръби
Структура:
Кръвоспиране За Тръби
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
Задържане Детайл Струбцин Въздушна Тръба Тръба Водопровод
is_customized:
Yes