.

GT2256V 704361-0006 704361 22499519 22499509 11652248834 11652249950 Turbo за BMW E46 330D X5 E53 99-03 M57D M57 D30 3.0 L 184HP

GT2256V 704361-0006 704361 22499519 22499509 11652248834 11652249950 Turbo за BMW E46 330D X5 E53 99-03 M57D M57 D30 3.0 L 184HP

548.78
BGN 494.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

100% НОВ Со Дихтунзи GT2256 V 704361 704361-5006 S 704361-0005 704361-0004 704361-0006 Турбина Турбо Турбополнач Одговара За BMW 330 D E46 Х5 3.0 D E53 1999-2003 Мотор M57 D M57 D30 3.0 L 184 HP 135kw Објект е 100% Сосема Нов
Турбо Модел : GT2256 V 704361 Турбополнач
Дел NO. :
704361-5006 S 704361-0005 704361-0004 704361-0006
ОЕМ БР. :
22499519 22499509 2248834 E 11652248834 E
11652249950 11652248834
капацитет : 2926 кзм
KW/КС : 184 HP/135 KW Година : 1999-2003; Одговара За :
Возило : За BMW 330 D E46,Х5 E53 3.0 L D, 3.0 D1999-2003 година
Моторот : M57 D M57 D30 3.0 L ТД 184 HP 135kw Марк Година Модел на Мотор Тип Турбо Код За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9 185 HP GT2256 V 704361-0005 За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9 185 HP GT2256 V 704361-0004 За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9 185 HP GT2256 V 704361-0006 За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9/6 185 HP GT2256 V 704361-0006 За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9/6 185 HP GT2256 V 704361-0005 За BMW 330 Г 1999 M57 D 2.9/6 185 HP GT2256 V 704361-0004 за BMW 330 Г 1999-03 M57 D 2.9 L D 181 HP GT2256 V 704361-5006 S за BMW 330 Г 2000-04 M57 D 2.9 L D 184 HP GT2256 V 704361-5006 S За BMW 330 Г E46 1999 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0006 за BMW 330 Г E46 1999 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0004 за BMW 330 Г E46 1999 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0005 за BMW 330 Г E46 2000 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0004 За BMW 330 Г E46 2000 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0006 За БМВ Х5 2001-03 M57 D30 3.0 L D 184 HP GT2256 V 704361-5006 S за БМВ Х5 E53 1999 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0004 За БМВ Х5 E53 1999 M57 D30 3.0 ТД 184 HP GT2256 V 704361-0006
Дел Број 704361-5006 S Претходната Верзија 704361-0004 / 704361-0005 / 704361-0006 OE број
22499509 22499519 2248834 E 116522499509
116522499519 11652248834 E Година 1999-2004 Опис BMW 330 Г E46/Х5 E53 3.0 D 1999-04 CHRA Турбо Модел GT2256 V Мотор M57 D Производител на мотори BMW Зафатнина 2.9 L Гориво Дизел
=============================================================== =============================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ECEPTECH
Автомобили:
Универсален
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Тегло На Продукта:
7.5kg
Дължина На Продукта:
29inch
специални характеристики:
Увеличете всмукване на въздух на двигателя извършете повече сила и въртящия момент
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Честотен Обхват:
.
Височина На Продукта:
28inch
Името На Модела:
GT2256V 704361-5006S 704361 за BMW 330d X5 M57D M57 D30 E46 E53 3.0 L
Широчина На Елемента:
28inch
Модел Година:
1999-2003
Вид На Материала:
Турбинное колелото-К418; турбинен Вал-42крмо;
Турбомодель :
GT2256V 704361 Turbo турбокомпресор
номер на частта:
704361-5006S 704361-0004 704361-0005 704361-0006
номер на частта.:
704361 5006S 704361 0004 704361 0005 704361 0006
OEM-номер:
22499519 2248834E 116522499509 116522499519 11652248834E 22499509
Прилагането на превозното средство:
За BMW E46 330D X5 E53 3.0 D 3.0 L 1999-2003
Двигател приложения:
M57D M57 D30 E46 E53 3.0 L D 3.0 TD 184HP 135KW
номер на частта.:
7043615006S 7043610004 7043610005 7043610006
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)