.

TURBO GTB2260VK 776470 776470-5003S 776470-5001S за AUDI A6 Q7 за VW Phaeton, Touareg CEZA SASB CCMA CEXA CASA CDYB 3.0 L V6 Eu5

TURBO GTB2260VK 776470 776470-5003S 776470-5001S за AUDI A6 Q7 за VW Phaeton, Touareg CEZA SASB CCMA CEXA CASA CDYB 3.0 L V6 Eu5

756.46
BGN 688.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Најдобар Квалитет Без Електрична Actuator Турбополнач Турбина ТУРБО GTB2260 VK 776470 776470-0003 776470-0001 776470-5003 S 776470-5001 S 059145722 R За АУДИ А6 Q7 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Морски Touareg Phaeton 2007 - Мотор CDYA CDYC CEZA SASB CCMA CEXA CASA CDYB 3.0 L TDI V6 Евро-5 НОВИ Турбо модел : GTB2260 VK Дел Број : 776470-0003 776470-0001 776470-5003 S 776470-5001 S ОЕМ Број : 059145722 R Апликација Автомобили : 2008-11 За Ауди А6 3.0 L TDI (C6) Моторот CDYA CDYC 2007-10 За Ауди Q7 3.0 L TDI Мотор CASA 2009 - За "Фолксваген" Морски 3.0 L TDI 265-6 Мотор CEZA 2007-10 За "Фолксваген" Touareg Phaeton 3.0 L TDI Мотор CASA Примена на Моторот : CEZA SASB CCMA CEXA CDYA CDYC CASA CDYB 3.0 L TDI Турбо Модел GTB2260 VK Дел Број 776470-5003 S 776470-3 Претходната Верзија 776470-0001, 776470-0003, 776470-5001 S OE број 059145722 R Година 2007-2011 Опис За Audi A6, Q7 За "Фолксваген" Touareg Phaeton CHRA 755729-0074 (755729-5074 S) Мотор V6 TDI Евро-5 Зафатнина 3.0 L, 2967 кзм V6 Цилиндри KW 176/240 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Комп. Тркала 787571-0002 Турбина Домување AR VNT3 Заптивка (турбина влезот) 210885 Заптивка (масло штекер) 210243 Заптивка (турбина штекер) 210886 за Миење ( масло влезот фитинг) 435197-0005 Апликација 2008-11 За Ауди А6 3.0 L TDI (C6) Мотор CDYA, CDYC 2007-10 За Ауди Q7 3.0 L TDI Мотор CASA 2009 - За "Фолксваген" Морски 3.0 L TDI 265-6 Мотор CEZA 2007-10 За "Фолксваген" Touareg,Phaeton 3.0 L TDI CASA

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Следете ги заврши скенирањето turbo -
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Дължина На Продукта:
20inch
Широчина На Елемента:
20inch
Името На Модела:
776470-5001S 776470-0001 за AUDI A6 Q7 за VW Phaeton, Touareg
Честотен Обхват:
.
специални характеристики:
Да получат повече сила
Вид На Материала:
Материал Турбинно Колело К418
Тегло На Продукта:
9.5kg
Автомобили:
Ауди
Модел автомобил:
A6
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Модел Година:
2005-
Височина На Продукта:
20inch
Семеен Турбомодель:
GTB2260VK 776470 без електрическа турбина Turbo турбонагнетателя
номер на частта:
776470-0003 776470-0001 776470-5003S 776470-5001S
номер на частта.:
776470 0003 776470 0001 776470 5003S 776470 5001S
OEM-номер:
7764700003 7764700001 7764705003S 7764705001S
OEM номер.:
059145722Р
Прилагане На Автомобили.:
За Volkswagen VW Marine Phaeton, Touareg 3.0 л
Прилагането На Автомобили:
За AUDI A6 Q7 2007-V6 TDI Euro-5
двигател:
CEZA SASB CCMA CEXA CASA CDYB CDYA CDYC 3.0 L TDI V6 Euro 5