.

Автомобил / автомобили благородна един пулверизатор горивни инжектори OEM.: 16600-JF00A за Nissan GT-R R35 08

Автомобил / автомобили благородна един пулверизатор горивни инжектори OEM.: 16600-JF00A за Nissan GT-R R35 08

BGN 24.00

Сума
Налично за поръчка

Објектот на Име на Инјектор за Гориво, за Вбризгување на Млазницата Објектот Нема HXFI-144 ОЕМ број 16600-JF00 A Одговара за Nissan GT-R R35 08
Answer : ___________________________ Note : Сите на гориво инјекторите се отстранува од оригиналната автомобил, не се нови, но сите може да се користи, пред да се испрати ние ќе го провериме тоа.Ако не може да се прифати, немојте да го купат!

Всичко за продукта

GT-R-Годината на производство:
2015,2009,2013,2012,2014,2011,2016,2010
търговска марка:
GORST
Дължина На Продукта:
7
Вид На Материала:
Друго
is_customized:
no
Модел На Nissan:
GT-R
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Автомобили:
Нисан