.

Горивната един пулверизатор FS за TOYOTA LEXCEN . HOLDEN CAPRICE / COMMODORE Pickup / ДЪРЖАВНИК 0280150960

Горивната един пулверизатор FS за TOYOTA LEXCEN . HOLDEN CAPRICE / COMMODORE Pickup / ДЪРЖАВНИК 0280150960

31.98
BGN 30.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Всичко за продукта

is_customized:
0280150960
Астра Година:
2008,2000
Дължина На Продукта:
0280150960
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
търговска марка:
ПАБОКАЙ
Вид На Материала:
0280150960
Модел На Шевролет:
Астра
ПАБОКАЙ:
FJ000096