.

FS 4 бр. чисто нов горивния инжектор за VW Santana2. 0 Quantum 2.0 Opel Omega 0280150962

FS 4 бр. чисто нов горивния инжектор за VW Santana2. 0 Quantum 2.0 Opel Omega 0280150962

83.18
BGN 79.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Всичко за продукта

Модел На Volkswagen:
Caddy
is_customized:
0280150962
Caddy-Година:
2004
търговска марка:
ПАБОКАЙ
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Дължина На Продукта:
93208787 46559066 90444453 46436147 817435
Вид На Материала:
0539060314
ПАБОКАЙ:
FJ00097