.

Нов за Kubota V3307 V3307-DI водна помпа 1G772-13122

Нов за Kubota V3307 V3307-DI водна помпа 1G772-13122

BGN 74.40

Сума
Налично за поръчка


Бренд Нови
ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
Овој објект е во акции, и за превозот веднаш
Производство На Дел Не.
1 G772-13122
Осветленост, Дел Не.
1 G772-73032, 1 G772-73030
Примена :
За Kubota V3307 V3307-ДИ
Совет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испорака
Совршено се вклопуваат, директна замена.
За испорака
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3. Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша цел, ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важно за нас,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации, Ние ќе го цениме тоа
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

Всичко за продукта

търговска марка:
INPOST
Производствен Номер Детайли:
1G772-73030
Широчина На Елемента:
10cm
Настаняване на превозното средство:
покриване на зъба колан
Дължина На Продукта:
22cm
Преносимото Номер Детайли:
1G772-13122
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Вид На Материала:
стомана+алуминий
специални характеристики:
Движението на потока на охлаждащата течност на двигателя
Тегло На Продукта:
2kg
Друг Номер:
1G772-73032
Държава / регион на производство:
Китай / континент
Височина На Продукта:
8cm
Гаранция за качество:
12 месеца
Сертификат:
ISO / TS16949
Обувки за обслужващия персонал:
OEM / замяна
Производствен Номер Детайли:
1G772-13122
Приложение:
За Kubota V3307
Състояние:
100% чисто нов
Тип:
помпа за охлаждаща вода
Друг Номер:
1G772-73030