.

Нова водна помпа 119660-42004 за Yanmar 486 3TNA72 3TNA72L 3TNV72 3TNE74

Нова водна помпа 119660-42004 за Yanmar 486 3TNA72 3TNA72L 3TNV72 3TNE74

BGN 110.08

Сума
Налично за поръчка


Бренд Нови
ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
Овој објект е во акции, и за превозот веднаш
Производство На Дел Не.
119660-42009
Осветленост, Дел Не.
YM119660-42003 YM119660-42004
Примена :
За Yanmar 3 TNA72 3 TNA72 L 3 TNV72 3 TNE74 3 TNE68
Совет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испорака
Совршено се вклопуваат, директна замена.
За испорака
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3. Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша цел, ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важно за нас,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации, Ние ќе го цениме тоа
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

Всичко за продукта

Производствен Номер Детайли:
YM119660-42003
Настаняване на превозното средство:
покриване на зъба колан
специални характеристики:
Движението на потока на охлаждащата течност на двигателя
Тегло На Продукта:
1.5kg
Преносимото Номер Детайли:
119660-42009
Височина На Продукта:
10cm
Широчина На Елемента:
20cm
Вид На Материала:
стомана+алуминий
Дължина На Продукта:
28cm
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
търговска марка:
INPOST
Друг Номер:
YM119660-42004
Държава / регион на производство:
Китай / континент
Гаранция за качество:
12 месеца
Сертификат:
ISO / TS16949
Обувки за обслужващия персонал:
OEM / замяна
Производствен Номер Детайли:
119660-42009
Приложение:
За багер yanmar486 3TNE68
Състояние:
100% чисто нов
Тип:
помпа за охлаждаща вода