.

Дистанционно главоболие ключ OUCG8D-380H-A5 2 бутона с паника 313,8 Mhz за Honda Ridgeline Odyssey Fit Remtekey

Дистанционно главоболие ключ OUCG8D-380H-A5 2 бутона с паника 313,8 Mhz за Honda Ridgeline Odyssey Fit Remtekey

31.84
BGN 23.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Далечински главата копче OUCG8 D-380 H-А5 2 копче со паника 313.8 Mhz за Хонда Ridgeline Одисеја Одговара за Повикување на ножот : HON66 Фреквенција : 313.8 Mhz ЧИП : ID46 FCC ID : OUCG8 D-380 H-2 копче со паника Работи на : За 2006-2014 Хонда Ridgeline За 2005-2010 Хонда Одисеја За 2008 година, Хонда Фит
Клучот нож треба да се програмира и се сече во вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика и истата фреквенција со нашите копчиња, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm.

Всичко за продукта

Друг Номер:
OUCG8D-380H-A
търговска марка:
ремтек
Настройка:
ДА
Преносимото Номер Детайли:
OUCG8D-380H-A
Производствен Номер Детайли:
OUCG8D-380H-A
Функция На R/C:
С
Държава / регион на производството на автомобили:
Япония
Вид На Материала:
Електронен
Профил:
HON66
Честота:
313,8 Mhz
FCC ID:
OUCG8D-380H-A
Тип Ключ:
дистанционно централен ключ
Материал:
пластмаса, метал
Работата по:
за Honda Ridgeline Odyssey Fit
Бутон:
2 Бутон паника
Кондитон:
чисто нов
Обувки за обслужващия персонал:
добре