.

Подмяна на ключа на автомобила заготовки калъф за Chevrolet Avoe транспондер ключ черупки

Подмяна на ключа на автомобила заготовки калъф за Chevrolet Avoe транспондер ключ черупки

BGN 30.43

Сума
Налично за поръчка


Детали За Производот
Замена Автомобил Копче Ќорци Случај за Chevrolet Avoe Transponder Копче Школка
Со налепница / logo
Забелешки : Само Копче Школка, не електроника/ не чипови / не одбор внатре
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Всичко за продукта

Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Производствен Номер Детайли:
Калъф за ключове транспондер Chevrolet
Настройка:
No
Друг Номер:
Заготовки за ключове транспондер за Шевролет
търговска марка:
Туйет
Функция На R/C:
без
Преносимото Номер Детайли:
Обвивка ключ, транспондер за Шевролет
Вид На Материала:
стандартен материал