.

TYUI 25 бр./лот розово 4 бутона автомобилен ключ калъф за Ford Remote Keyless Fobs замяна

TYUI 25 бр./лот розово 4 бутона автомобилен ключ калъф за Ford Remote Keyless Fobs замяна

BGN 54.40

Сума
Налично за поръчка


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Розева
Копчиња : 4 Копчиња
Клучни Празно : Да
Користење На Логото : Без
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Тежина : 20g
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај само.Не електронски internals.
3.Земете внатрешни електронски(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш ќе
се подготвени!
Важна Забелешка :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Сликата е на вистински производ. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да
купување.

Всичко за продукта

Настройка:
ДА
Производствен Номер Детайли:
ключодържател на колата
Вид На Материала:
Пластмаса
Преносимото Номер Детайли:
PR-C12A
Друг Номер:
дистанционно ключ на автомобила
Функция На R/C:
без
търговска марка:
ТЮИ
Държава / регион на производството на автомобили:
cn, gua