.

Безплатна доставка на 10 бр. / лот HTD 3 м назъбен ремък затворен контур 201 мм дължина 67 зъбите 9 мм ширина

Безплатна доставка на 10 бр. / лот HTD 3 м назъбен ремък затворен контур 201 мм дължина 67 зъбите 9 мм ширина

BGN 16.00

Сума
Налично за поръчка

HTD 3 M Затворени-јамка Појас Листа Должина-3 M-ширина Должина-3 M-ширина Должина-3 M-ширина
Опис На Производот :
10pcs/многу, HTD 3 M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 201mm должина, 67 заби, 9mm ширина
Производ Функција :
Одговара за HTD 3 M Времето Макара
Материјал : Neoprene Гума со Fiberglass Армирано
Теренот : 3мм
Должина : 201mm
Забот Број : 67
Ширина : 9mm
Тип : Затворени-јамка
Количина : 10pcs/многу
Испорака :
. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на тоа емс во рок од 10 дена onc e плаќањето е завршено освен некои од објектите кои водат време листа од посебни и Кинеската традиционална празници.
. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите елементи е прегледан.
. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки, итн и увозни даноци од вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
. Купувачот треба да бидете сигурни дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени за време на враќање, купувачот треба да бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
. Ние ќе им понуди на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот прима објекти.
. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
201-3M-9
Тип:
времето колан
Материал:
Дъвка
Стандартен или нестандартен:
Стандарт