.

(100 бр./лот) двоен слой 22102B пластмасови направи различни съоръжения колелото 0,5 м забавяне реечная предаване направи си САМ играчка модел аксесоар

(100 бр./лот) двоен слой 22102B пластмасови направи различни съоръжения колелото 0,5 м забавяне реечная предаване направи си САМ играчка модел аксесоар

BGN 19.78

Сума
Налично за поръчка


Забелешка : Прирачник за мерење со раце, постојат можеби има некои грешки.
Тип
Голем Број Заби
Мали Заби Број
Модул
22102 B
22
10
0.5
Единица
d
Д1
D2
Д3
H1
Х2
H3
мм
2.05
12
6
3.3
1.5
4
0.2
Забелешка
2 A : вратило дупка 1.95 мм, тоа е тесна фитинг со 2mm окно
2 B : вратило дупка 2.05 мм, тоа е лабави со 2mm окно
Други Купувачи, Исто Така, Како Предмети :

Всичко за продукта

Посока:
дясната ръка
Номер На Модела:
22102В
Налягане, Ъгъл:
никакъв тест
Обработка:
Леене под налягане
Форма:
Цилиндрична Обратно
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Материал:
Пластмаса
Профил На Зъба:
Конусни Предаване