.

2 бр./лот детска Детска безопасност switch cover газова печка дръжка защитно покритие Baby Child Protection Safety Products

2 бр./лот детска Детска безопасност switch cover газова печка дръжка защитно покритие Baby Child Protection Safety Products

12.64
BGN 10.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

2 парчиња/многу Бебе Дете безбедносен Прекинувач Поклопец Шпорет на Гас Knob Заштитна Маска Бебе Заштита на Детето за Безбедност на Производи торба
Опис На Производот
Спречување на децата од повреда од страна на отворање на преминот на готвење utensil, што може да предизвика пожар или гас отров.
Детали За Производот
Точка Име :
Удобен Висок Квалитет 2 Парчиња По Многу PS Деца Заштита Бебе Безбедност Рерна Knob Маска,65mm Бесплатен Превозот
Предмет Бр. :
SH1.032
Материјал :
ГЛАСАЧКО место
Големина на :
65mm, 2 парчиња
Боја :
транспарентна
Пакет :
polybag
Место на Потекло Гуангжу(Кина копното)
Карактеристики
1.Прави на транспарентен PC за да ги покрие префрлите на готвење utensil која може да се спречи децата од повреди;
2.Тоа може да се користи погодно и едноставно;
3.Се применува за било knob тип на прекинувач на готвење utensil на семејството.
Употреба
1.Отстрани knob од вашиот фурната контрола пост.
2.Стави ја рерната knob капак на контрола пост.
3.Инсталирај knob на неговата оригинална место.
4.Пред користење на фурна, ве молиме отворете ја рерната knob капак.
5.По користење на фурна, ве молиме во близина на печка knob капак.
Производ Слика
Испорака детали за :
1.во светот превозот (освен некои земји и APO/FPO).
2.Ние, главно, се брод предмети преку Кина Пост Воздухопловната (бесплатен превозот,треба 15-30 дена).
3.Pls бидете сигурни дека ќе превозот информации се точни.
4.Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз Доход.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay,Paypal,Запад Унија,Т/Т.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и наплата :
100% наплата на гаранција на секој објект,ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.
1.Не им се допаѓаат/несоодветни : Купувачот го плати превозот надомест.
2.Менување на стил/боја : Купувачот го плати превозот надомест.
3.Испраќање на погрешен точка или боја : Продавачот плати превозот надомест,треба фото предвидено.
4.Квалитетот проблем : Продавачот плати превозот надомест,треба фото предвидено.
5.Вештачки причина : неприфатливи.
Feeback :
1.Ве молиме да оставите позитивен feeback,ако сте задоволни со нашата служба за производот.
2.Ве молиме контактирајте со нас да го решите проблемот пред да замине негативни feeback.Ние ќе работиме со вас за било какви проблеми.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Колку чини да брод на мојата земја?
А1 : Пакет помалку од 2 KG ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната за слободни,на некои одредени земји.
Детали одредени земји,ве молиме проверете превозот информации кога ќе ги нарачате.
Q2 : дали постои следење на број за мојот објект?
А2 : Да,ние брод секој со цел следење на број и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Q3 : Што е трговија на големо цена?Јас би сакал да се препродава на производот.
A3 : ве Молиме e-mail на нас,ако би сакал да се препродава тоа.ние ќе ви даде најдобра цена за големо количество.
Сертификат :

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Брави И Колани Кабинет
Спецификация:
2
Използването на:
На Вратата На Гардероба
Номер На Модела:
SH1. 032
Материал:
Пластмаса
Функция:
Детска Безопасност Дръжка Дръжка На Фурната На Кутията
Позиция № :
SH1. 032
Името на елемент :
Удобна 2 Бр./Лот Защита На Деца Детска Безопасност Дръжка Дръжка На Фурната На Кутията
Цвят:
Прозрачен
Размер:
65мм
Материал:
PS
Опаковка:
Найлонова торбичка
име на компанията:
тусунни
Брой:
2 бр.
Място на произход на стоките:
Гуанджоу (континентален Китай)