.

7-инчов Златна пластмасов плодови плоча от благородна будистки почитането на божества тава будистка церемония благородни пари и съкровища жертвен тава

7-инчов Златна пластмасов плодови плоча от благородна будистки почитането на божества тава будистка церемония благородни пари и съкровища жертвен тава

14.86
BGN 12.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


7 Инчен Злато Пластични Овошје Плоча Благородна Будистички Поклони Божества Фах Будистички Церемонијата Благородна Пари и Богатство Жртвениот Лента
Потекло : Кина Материјал : Пластични Големина : 7 инчи и 17,5 см во дијаметар Пакување : високо-одделение за пакување Забелешки : 1.Како различни монитор,производот можеби изгледаат различно,pls разбирам тоа,но ние и ветуваме на стил е ист; 2.Сите големини се мерат од страна на страна,мора да има некоја грешка опсег,pls разбере пред да се одржи ред; 3.Никакви проблеми,добредојдовте да контактирате со ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне

Всичко за продукта

Тип:
Тави За Съхранение
Стил:
Традиционен Китайски Език
Номер На Модела:
L42504
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PE
Воспользуйся:
Будизмът
Размер:
7 инча/ 17,5 см в диаметър
Модел:
Ри-2017-3-28-8
Произход:
Китай
Материал:
Пластмаса
Опаковка:
Висококачествена опаковка
Стил:
Традиционен Китайски Език
Пластмасов Вид:
PE
Воспользуйся:
различни ястие